Gwarancja dostawy przed Świętami

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ POD NAZWĄ: ,,GWARANCJA DOSTAWY PRZED ŚWIĘTAMI”

 1. Organizatorem promocji pod nazwą: ,,Gwarancja dostawy przed świętami” („Promocja”) jest “AGA” Jolanta Parypa z siedzibą w Nowej Iwicznej przy ul. Stokrotki 25, kod 05-515, NIP 9511617195, REGON 012320340 („Organizator”).
 2. Przedmiotem akcji pod hasłem „Gwarancja dostawy przed Świętami!” jest zagwarantowanie Klientowi dostarczenia zamówionych produktów z oznaczeniem „wysyłka w 24h” nie później niż 24.12.2019. 

 3.  Czas trwania Promocji: od 14.12.2019 r. do godz. 12:00 dnia 21.12.2019 r.

 4.  Miejscem Promocji jest sklep internetowy Organizatora działający pod adresem: https://www.missisleepy.pl/ („Sklep Internetowy”).

 5.  Promocja przeznaczona jest dla konsumentów w rozumieniu art. 22(1) k.c., którzy w okresie obowiązywania Promocji spełnią łącznie następujące warunki:

  1. złożą i opłacą zamówienie do godz. 12:00 dnia 21.12.2019 r. i wybiorą formę płatności Przelewy24;

  2. w trakcie składania zamówienia wybiorą formę dostawy: kurier DPD i zaakceptują niniejszy regulamin poprzez kliknięcie w odpowiednim polu w koszyku;

  3. zamówią produkt z oznaczeniem “wysyłka w 24h”;

  4. w zamówieniu nie może zawierać się produkt z terminem wysyłki dłuższym niż 24 godziny. 

 6. W przypadku niewywiązania się z „Gwarancji dostawy przed Świętami” z winy Organizatora, Klient otrzyma jednorazowy kod rabatowy o wartości złożonego zamówienia, jednak nie więcej niż 100 zł, do wykorzystania podczas kolejnych zakupów na http://www.missisleepy.pl 

 7.  Jeżeli któryś z wybranych produktów w zamówieniu nie będzie dostępny u Organizatora, wówczas Organizator niezwłocznie skontaktuje się z Klientem proponując inny produkt, tak aby zapewnić dostawę przed upływem terminu opisanego w punkcie 2. niniejszego regulaminu. W powyższym przypadku, modyfikacja zamówienia lub jego anulowanie nie uprawnia Klienta do otrzymania kodu rabatowego. 

 8.  Jednorazowy kod rabatowy będzie ważny przez miesiąc od jego otrzymania przez Klienta.

 9.  Jednorazowy kod rabatowy nie podlega wymianie na gotówkę.

 10.  Jednorazowy kod rabatowy nie zostanie przyznany, jeśli zamówienie nie zostanie dostarczone do Klienta z jego winy, to jest:

  1. niepoprawne podanie danych adresowych,

  2.  niemożność skontaktowania się kuriera lub Organizatora z Klientem;

  3.  nieodebranie przesyłki.

 11. Przed ostatecznym złożeniem zamówienia należy sprawdzić wprowadzone dane adresowe oraz kontaktowe (numer telefonu, adres e-mail) oraz upewnić się, że płatność za zamówienie została uregulowana. Wszelkie błędy mogą spowodować opóźnienie realizacji zamówienia. W takiej sytuacji kupon rabatowy, za niezrealizowane zamówienie przed świętami nie będzie przysługiwał.

 12.  Promocja obejmuje wyłącznie dostawy realizowane na terenie Polski.

 13.  Treść niniejszego regulaminu dostępna jest na stronie internetowej https://www.missisleepy.pl/.

 14.  Postanowienia niniejszego regulaminu nie naruszają ani nie ograniczają praw klientów z tytułu rękojmi oraz prawa do odstąpienia, zgodnie z odrębnymi przepisami o umowach zawieranych na odległość, od umowy sprzedaży produktów zakupionych w Sklepie internetowym.

 15.  W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego oraz innych powszechnie obowiązujących aktów prawnych.

 16.  Wszelkie reklamacje dotyczące powyższej Promocji będą rozpatrywane w terminie 14 dni od daty ich zgłoszenia.

 17.  Regulamin niniejszy wchodzi w życie z dniem 14 grudnia 2019 r.

Warszawa, dnia 14 grudnia 2019 r.

 

© 2015-2019 MissiSleepy.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl