Z marką Rössli spotkaliśmy się po raz pierwszy na corocznym spotkaniu branży bieliźniarskiej organizowanym w Łodzi w październiku 2017. Jest to stosunkowo młody producent, który na polskim rynku odzieżowym i bieliźniarskim działa od 2014 roku, jednak sam pomysł na stworzenie marki narodził się i ewoluował od lat.

To co od razu urzekło nas w produktach tej marki to nowoczesne wzornictwo, dbałość o najdrobniejszy szczegół i najwyższa jakość materiałów. Nasze zaufanie zyskała również technika szycia produktów, która wyklucza nieestetyczne skręcanie materiału i uciążliwe kurczenie się piżam. W procesie produkcji używana jest wyłącznie wyselekcjonowana czysta bawełna o długich włóknach pochodząca z wyjątkowego regionu Indii.

Projektowane wcześniej modele trafiały głównie na wymagające rynki szwajcarskie i niemieckie. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu właściciele marki Rössli zdecydowali o stworzeniu kolekcji również na rynek lokalny. Nie rezygnując z najwyższej jakości materiałów i modnego wzornictwa przenieśli zachodnioeuropejskie standardy na polski rynek. Pakowane w pudełka produkty dla Pań i częściowo również dla mężczyzn sprawdzą się także jako prezent. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego producenta!

© 2015-2019 MissiSleepy.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl