Komplety pościeli polskich producentów

Czas i koszt dostawy
Koszt dostawy

Jest uzależniony od wybranej formy dostarczenia zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. Poniższa tabelka przedstawia koszt dostawy w zależności od wybranej opcji oraz informacje o darmowej dostawie.

Opcja dostawy Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Darmowa dostawa
ORLEN Paczka 5,90 zł   199 zł
Paczkomaty 24/7 11,90 zł   300 zł
DPD PICK-UP 9,90 zł   250 zł
DHL POP 10,90 zł   250 zł
Kurier DHL 12,90 zł 15,90 zł 400 zł
Kurier DPD 12,90 zł 15,90 zł 400

 

Zalecamy wybór Kuriera DPD, jest to najszybsza i najpewniejsza opcja dostawy.

Wysyłka za granicę

Kupując w naszym sklepie masz możliwość złożenia zamówienia z przesyłką na terenie Unii Europejskiej. Koszt dostawy jest zależny od kraju docelowego. Poniżej zamieszczamy tabelę z kosztami wysyłki za granicę.

Kraj Koszt przesyłki
Niemcy, Czechy 32,90 zł
Litwa, Luksemburg, Słowacja, Słowenia, Węgry 49,90 zł
Austria, Belgia, Dania, Estonia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Irlandia Płn. 59,90 zł
Bułgaria, Chorwacja, Finlandia, Grecja, Łotwa, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Włochy 69,90 zł

Czas dostawy

Niemal cały asortyment naszego sklepu jest dostępny od ręki! Zamówiony towar wysyłany jest zwykle w ciągu 24h, z wyjątkiem produktów, przy których podana jest informacja o dłuższym terminie realizacji. Całkowity czas realizacji zamówienia zależny jest od formy dostawy oraz dostępności produktu. Zamówienia na produkty z dostępnością "24h", złożone do godziny 14:00 zwykle wysyłamy jeszcze tego samego dnia, najpóźniej dnia następnego. Do tego należy doliczyć czas dostarczenia zależny od wybranej opcji dostawy - najszybszą opcją dostawy jest kurier(24h) oraz paczkomaty (1-2 dni).

 

Jeżeli zamówienie zostanie złożone do godziny 14:00 i wybiorą Państwo płatność online lub formę płatności za pobraniem to skompletowanie i wysyłka zamówienia nastąpi najprawdopodobniej jeszcze tego samego dnia roboczego, chyba że informacja przy produkcie stanowi inaczej. W wyjątkowych sytuacjach realizacja zamówienia może przedłużyć się do następnego dnia roboczego. W przypadku wybrania, jako formy płatności, przelewu tradycyjnego, wówczas czas realizacji zamówienia wydłuży się o okres potrzebny na zaksięgowanie przelewu na naszym koncie bankowym - zwykle jest to kwestia kilku godzin, maksymalnie jednego dnia roboczego.

Czas dostarczenia przesyłki, bez uwzględnienia czasu potrzebnego na skompletowanie zamówienia, jest zależny od wybranej formy dostawy i prezentuje się on następująco (wartości orientacyjne)

  • Kurier - 1 dzień roboczy
  • Paczkomaty 24/7 - 1-2 dni robocze

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium