Czas i koszt dostawy

Koszt dostawy

Jest uzależniony od wybranej formy dostarczenia zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. Poniższa tabela przedstawia koszt dostawy w zależności od wybranej opcji oraz informacje o darmowej dostawie.

FORMA DOSTAWY WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
DO 249 ZŁ POWYŻEJ 249 ZŁ
ORLEN PACZKA 7,90 0
PACZKOMAT INPOST 9,90 0
KURIER 14,90 0
KURIER POBRANIE 16,90 7,90

Wysyłka za granicę

Kupując w naszym sklepie masz możliwość złożenia zamówienia z przesyłką na terenie Unii Europejskiej. Koszt dostawy jest zależny od kraju docelowego. Poniżej zamieszczamy tabelę z kosztami wysyłki za granicę.

KRAJ KOSZT PRZESYŁKI (ZŁ)
Niemcy, Czechy 34,90
Litwa, Luksemburg, Słowacja, Słowenia, Węgry 54,90
Austria, Belgia, Dania, Estonia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Irlandia Płn. 64,90
Bułgaria, Chorwacja, Finlandia, Grecja, Łotwa, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Włochy 74,90

Czas dostawy

Niemal cały asortyment naszego sklepu jest dostępny od ręki! Zamówiony towar wysyłany jest zwykle w ciągu 24h, z wyjątkiem produktów, przy których podana jest informacja o dłuższym terminie realizacji. Całkowity czas realizacji zamówienia zależny jest od formy dostawy oraz dostępności produktu. Zamówienia na produkty z dostępnością "24h", złożone do godziny 12:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Do tego należy doliczyć czas dostarczenia zależny od wybranej opcji dostawy - najszybszą opcją dostawy jest kurier oraz paczkomaty (1-2 dni).

Jeżeli zamówienie zostanie złożone do godziny 12:00 i wybiorą Państwo płatność online lub formę płatności za pobraniem to skompletowanie i wysyłka zamówienia nastąpi najprawdopodobniej jeszcze tego samego dnia roboczego, chyba że informacja przy produkcie stanowi inaczej. W wyjątkowych sytuacjach realizacja zamówienia może przedłużyć się do następnego dnia roboczego. W przypadku wybrania, jako formy płatności, przelewu tradycyjnego, wówczas czas realizacji zamówienia wydłuży się o okres potrzebny na zaksięgowanie przelewu na naszym koncie bankowym - zwykle jest to kwestia kilku godzin, maksymalnie jednego dnia roboczego.

Czas dostarczenia przesyłki, bez uwzględnienia czasu potrzebnego na skompletowanie zamówienia, jest zależny od wybranej formy dostawy i prezentuje się on następująco (wartości orientacyjne):

  • Kurier - 1-2 dni robocze
  • Paczkomat Inpost - 1-2 dni robocze

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki na pierwsze zakupy

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Już od 249 zł

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Towar dostępny "od ręki"

Darmowe zwroty

Darmowe zwroty

Paczkomat InPost

Wybór płatności

Wybór płatności

Zapłać online, przy odbiorze lub PayPo