MissiSleepy.pl
Czas i koszt dostawy
Koszt dostawy

Jest uzależniony od wybranej formy dostarczenia zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. Poniższa tabelka przedstawia koszt dostawy w zależności od wybranej opcji oraz informacje o darmowej dostawie.

  Koszt dostawy
  Wartość zamówienia
Forma dostawy do 249zł ponad 249zł  
ORLEN Paczka 7,90 zł 0 zł
Paczkomat 24/7 9,90 zł 0 zł
Kurier 14,90 zł 0 zł
Kurier Pobranie 16,90 zł 7,90 zł

 

Wysyłka za granicę

Kupując w naszym sklepie masz możliwość złożenia zamówienia z przesyłką na terenie Unii Europejskiej. Koszt dostawy jest zależny od kraju docelowego. Poniżej zamieszczamy tabelę z kosztami wysyłki za granicę.

Kraj Koszt przesyłki
Niemcy, Czechy 32,90 zł
Litwa, Luksemburg, Słowacja, Słowenia, Węgry 49,90 zł
Austria, Belgia, Dania, Estonia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Irlandia Płn. 59,90 zł
Bułgaria, Chorwacja, Finlandia, Grecja, Łotwa, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Włochy 69,90 zł

Czas dostawy

Niemal cały asortyment naszego sklepu jest dostępny od ręki! Zamówiony towar wysyłany jest zwykle w ciągu 24h, z wyjątkiem produktów, przy których podana jest informacja o dłuższym terminie realizacji. Całkowity czas realizacji zamówienia zależny jest od formy dostawy oraz dostępności produktu. Zamówienia na produkty z dostępnością "24h", złożone do godziny 13:00 zwykle wysyłamy jeszcze tego samego dnia, najpóźniej dnia następnego. Do tego należy doliczyć czas dostarczenia zależny od wybranej opcji dostawy - najszybszą opcją dostawy jest kurier oraz paczkomaty (1-2 dni).

Jeżeli zamówienie zostanie złożone do godziny 13:00 i wybiorą Państwo płatność online lub formę płatności za pobraniem to skompletowanie i wysyłka zamówienia nastąpi najprawdopodobniej jeszcze tego samego dnia roboczego, chyba że informacja przy produkcie stanowi inaczej. W wyjątkowych sytuacjach realizacja zamówienia może przedłużyć się do następnego dnia roboczego. W przypadku wybrania, jako formy płatności, przelewu tradycyjnego, wówczas czas realizacji zamówienia wydłuży się o okres potrzebny na zaksięgowanie przelewu na naszym koncie bankowym - zwykle jest to kwestia kilku godzin, maksymalnie jednego dnia roboczego.

Czas dostarczenia przesyłki, bez uwzględnienia czasu potrzebnego na skompletowanie zamówienia, jest zależny od wybranej formy dostawy i prezentuje się on następująco (wartości orientacyjne)

  • Kurier - 1-2 dni robocze
  • Paczkomaty 24/7 - 1-2 dni robocze

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium