MissiSleepy.pl
Formy płatności

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy różne możliwości dokonywania płatności za zamówienia złożone w naszym sklepie internetowym MissiSleepy.pl. Wierzymy, że dzięki temu będą mogli Państwo zrealizować płatność w najdogodniejszy dla siebie sposób.

Przelew online 
Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Tpay. Jest to najwygodniejsza i najszybsza możliwość dokonania płatności. Jest to bardzo bezpieczna i jedna z najpopularniejszych form płatności w polskim Internecie.

Przelew na konto bankowe
Opcja ta jest skierowana dla tych z Państwa, którzy preferują samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w stacjonarnej placówce banku lub na poczcie. Dzięki niej,  po zarezerwowaniu zamówionego towaru, otrzymają Państwo mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Opcja ta wymaga podania numeru zamówienia w tytule przelewu. Realizacja zamówienia nastąpi po zaksięgowaniu przelewu. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia zachęcamy do skorzystania z płatności online lub do przesłania potwierdzenia dokonania płatności na nasz adres e-mail sklep@missisleepy.pl.

Poniżej podajemy dane do wypełnienia na formularzu przelewu:

Numer konta: 04 1140 2004 0000 3302 7988 1907
Nazwa odbiorcy: SLEEPY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. J.
Adres [opcjonalny]: ul. Stokrotki 25, 05-515 Nowa Iwiczna
Tytuł przelewu: numer zamówienia
Kwota: Całkowity koszt zamówienia (towar + przesyłka)

 

Płatność za pobraniem
Opcja ta przeznaczona jest dla osób, które preferują dokonywanie płatności w momencie odbioru zamówienia. Opcja ta dostępna jest jedynie w przypadku dostawy kurierem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium