Formy płatności

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy różne możliwości dokonywania płatności za zamówienia złożone w naszym sklepie internetowym MissiSleepy.pl. Wierzymy, że dzięki temu będą mogli Państwo zrealizować płatność w najdogodniejszy dla siebie sposób.

Przelew online

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem, BLIKiem przeprowadzane są za pośrednictwem operatora płatności Przelewy24 lub Tpay. Jest to najwygodniejsza i najszybsza możliwość dokonania płatności. Jest to bardzo bezpieczna i jedna z najpopularniejszych form płatności w polskim Internecie.

Przelew na konto bankowe

Opcja ta jest skierowana dla tych z Państwa, którzy preferują samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w stacjonarnej placówce banku lub na poczcie. Dzięki niej, po zarezerwowaniu zamówionego towaru, otrzymają Państwo mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Opcja ta wymaga podania numeru zamówienia w tytule przelewu. Realizacja zamówienia nastąpi po zaksięgowaniu przelewu. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia zachęcamy do skorzystania z płatności online lub do przesłania potwierdzenia dokonania płatności na nasz adres e-mail sklep@missisleepy.pl.

Poniżej podajemy dane do wypełnienia na formularzu przelewu:

Numer konta: 04 1140 2004 0000 3302 7988 1907
Nazwa odbiorcy: SLEEPY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. J.
Adres [opcjonalny]: ul. Stokrotki 25, 05-515 Nowa Iwiczna
Tytuł przelewu: numer zamówienia
Kwota: Całkowity koszt zamówienia (towar + przesyłka)

Płatność za pobraniem

Opcja ta przeznaczona jest dla osób, które preferują dokonywanie płatności w momencie odbioru zamówienia. Opcja ta dostępna jest jedynie w przypadku dostawy kurierem pod wskazany adres.

Płatność odroczona/ płatność ratalna

Możliwość płatności odroczonej lub płatności rozłożonej na raty kierujemy do tych z Państwa, którzy chcą dokonać zakupu już dziś, a zapłacić dopiero po odbiorze zamówienia i po upewnieniu się, że otrzymany towar spełnia ich oczekiwania. Forma płatności PayPo/ Twisto jest realizowana za pośrednictwem operatora płatności Przelewy24/ Tpay. Ta metoda płatności polega na tym, że PayPo/ Twisto w Twoim imieniu opłaca zakupy internetowe w sklepie, a Ty otrzymujesz swoje zamówienie. W przypadku wyboru płatności odroczonej, kupujący powinien spłacić należność, tylko za produkty, które zdecyduje się zachować, w ciągu 30 dni, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki na pierwsze zakupy

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Już od 249 zł

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Towar dostępny "od ręki"

Darmowe zwroty

Darmowe zwroty

Paczkomat InPost

Wybór płatności

Wybór płatności

Zapłać online, przy odbiorze lub PayPo