Majtki damskie sloggi Basic+ Tai 2pak beżowe
Materiał: 95% Bawełna, 5% Elastan
Podstawa na co dzień, która jest miękka dla skóry i doskonale dopasowuje się do sylwetki. Perfekcyjne dopasowanie kolekcji sloggi Basic przekonuje swoje użytkowniczki ponadczasowym projektem i wysokiej jakości połączeniem bawełny i stretchu. Nic dziwnego, że figi Basic Tai z serii sloggi od dawna są ulubionym klasykiem. Wysokie wykrojenie bielizny sprawdzi się pod przylegającą odzież. Ten dwupak zawiera dwie pary w naturalnym, cielistym kolorze.
Majtki typu Tai z serii Basic+ marki sloggi są wykonane z miękkiej bawełny i należą do absolutnych ulubieńców, w których zawsze wyglądasz atrakcyjnie i świeżo. Dostępne w bardzo praktycznym 2-paku.
- Klasyczne figi damskie
- Bardzo miękkie krawędzie, które nie odznaczają się pod ubraniem, z subtelnymi, ozdobnymi lamówkami
- Wygodna, stabilna taśma elastyczna w pasie, zapewniająca perfekcyjne dopasowanie
- Wyjątkowo miękki i komfortowy materiał o bardzo wysokiej zawartości bawełny, który zachowuje miękkość i intensywny kolor nawet po praniu w temperaturze 95°
- Domieszka streczu LYCRA® FREEF!T® X-MOVE gwarantuje idealne dopasowanie oraz wyjątkową lekkość i komfort noszenia
- Dostępne w praktycznym 2-paku
- OEKO-TEX® STANDARD 100