MissiSleepy.pl

Taśmy do biustu - jak używać?

0
Taśmy do biustu - jak używać?

Marzeniem każdej kobiety są przepięknie prezentujące się piersi. Doskonale ułożone, jędrne, subtelne, a jednocześnie właściwie układające się we wszystkich typach biustonoszy, niezależnie od zastosowanego w nich materiału, czy wielkości. Piersi są symbolem nie tylko kobiecości, płodności oraz seksualności, lecz stanowią także synonim życiodajnego piękna, wytworności, jak też elegancji. Nic więc dziwnego, że panie tak silnie zwracają uwagę na to, aby ich naturalne walory zostały właściwie zaakcentowane i kokieteryjnie podkreślone nie tylko przez uwodzicielską bieliznę, ale także przez świetnie układającą się na ciele odzież. Zależy Ci na tym, aby tego wieczoru olśnić towarzystwo na niezwykle ważnym spotkaniu biznesowym? A może czeka na Ciebie oficjalna impreza firmowa bądź niezapomniana randka, która ma się na stałe wpisać w kanon ponadczasowych wspomnień? Świetnie się składa, bo w kwestii modelowaniu biustu, taśmy do biustu nie mają sobie równych! Czy taśmy do biustu sprawdzą się przy każdym rozmiarze biustu? W jaki sposób przystąpić do aplikacji taśmy, aby nie wyrządzić sobie krzywdy i nie naruszyć newralgicznej skóry? Na wszystkie zadane pytania kompleksowo odpowiadamy. Razem z MissiSleepy rozpocznij nową przygodę i poznaj wszelkie tajniki stosowania tejpów do kinesiotapingu!

Taśmy do biustu – w jaki sposób to działa?

Przystępując do modelowania biustu przy użyciu taśmy do biustu, powinniśmy mieć na uwadze kilka kwestii, które nauczą nas odpowiednich sposobów oklejania piersi. Pierwszą sprawą jest to, że tejpy do kinesiotapingu są właściwe dla każdej z pań, niezależnie od tego, jaką wielkość naturalnych walorów posiada. Niejednokrotnie panie pytają o to, czy taśmy do biustu posłużą do modelowania biustu w przypadku, w którym okazuje się, że są posiadaczkami wrażliwej i delikatnej skóry. Odpowiadamy z pewnością: ależ oczywiście! Jeżeli właściwie opanujemy techniki oklejania biustu i poznamy wszelkie wskazówki umożliwiające prawidłowe używanie tejpów, wówczas nawet dla posiadaczek większego biustu aplikacja taśm nie będzie stanowiła żadnego wyzwania! Jedna warstwa taśmy może okazać się niewystarczająca do tego, by utrzymać w ryzach większy biust, jednakże przy zastosowaniu odpowiedniej i sprawdzonej praktyki aplikacji taśmy, jesteśmy w stanie zdziałać cuda, przyczyniając się do poprawy wizualnej kondycji nawet dużego biustu. W kwestii modelowania biustu kluczową sprawą jest to, aby zrozumieć, że oklejanie piersi ma służyć akcentowaniu walorów wizualnych i nie powinno przebiegać w nerwowej atmosferze, być dokonywane na siłę, czy w pośpiechu. Warto również nadmienić, iż zanim dojdziemy do perfekcji w aplikacji taśmy, minie nieco czasu i będziemy zobligowane podjąć kilka prób, aby nauczyć się tego, w jaki sposób taśma do biustu ma współgrać z naszym ciałem.

Sposoby modelowania biustu przy użyciu taśmy do biustu

Zanim przystąpimy do modelowania biustu, by wreszcie móc nieskrępowanie cieszyć się głębokimi dekoltami ulubionych bluzek czy wymarzonych sukienek bez zastosowania biustonoszy, rozpocznijmy od właściwego przygotowania. Jeżeli nie weźmiemy pod uwagę faktu, że taśma do biustu nie będzie trzymała się natłuszczonej powierzchni, to nie uzyskamy pożądanego rezultatu. W celu prawidłowej aplikacji taśmy powinniśmy dokładnie przetrzeć biust wacikiem nasączonym spirytusem salicylowym, gdyż nawet niewielkie drobinki wszelkich zanieczyszczeń mogą doprowadzić do tego, że taśmy do biustu nie będą zapewniały właściwego podtrzymania piersi o większych rozmiarach, jak również tych mniejszych. Nawet mocny klej nie zadziała, jeśli taśma unosząca biust zostanie zaaplikowana na tłustą skórę.

Następnie zadbaj o to, by dobrać technikę modelowania biustu dedykowaną specjalnie do tego, w jaki sposób planujesz przystąpić do aplikacji taśmy. Czy będziesz używać wielu taśm i ulokujesz je bardziej po bokach większego biustu czy jedna warstwa taśmy wystarczy po to, by okleić okolice, w których znajdują się sutki? Niezależnie od tego, która technika okaże się dla Ciebie niezbędna i niepowtarzalna, pamiętaj o tym, by w pierwszej kolejności zadbać o bezpieczeństwo sutków. W jaki sposób to uczynić? Zwykle do zestawów, w jakich znajdują się taśmy do modelowania biustu, dołączane są także specjalne osłonki na sutki, chroniące je oraz zapobiegające ich otarciom, zaczerwienieniom, podrażnieniom oraz gromadzeniu się bakterii. Jeżeli w Twoim komplecie do modelowania biustu takie osłonki się nie znalazły, to wówczas zaopatrz się w nie oddzielnie. Nie ma sensu eksploatować delikatnej skóry sutków, gdyż już nakładając pierwszą taśmę, możesz poczuć dyskomfort przy dotyku. A chodzi o to, by przy noszeniu taśm kształtujących piersi czuć się w pełni wygodnie, nieprawdaż?

Taping biustu – czy jedna warstwa taśmy wystarczy?

W kwestii modelowania biustu ciężko jednoznacznie stwierdzić, czy pojedynczy kawałek taśmy wystarczy, by okleić jedną pierś, bo to wszystko zależy od tego, jaki typ biustu posiadasz i jaki efekt pragniesz uzyskać ze względu na sam stopień naprężenia obszaru objętego taśmą. Czym bardziej intensywnie planujesz podnieść swój biust ku górze, bądź zbliżyć go do środka, tym więcej taśmy do modelowania biustu zużyjesz. Kiedy już jesteś odpowiednio przygotowana i oczyściłaś wacikiem nasączonym spirytusem salicylowym ten fragment ciała, który zamierzasz oklejać, weź pod uwagę fakt, iż taśma unosząca biust nie powinna znaleźć się bezpośrednio pod nasadą piersi, czyli tuż pod nimi bądź na żebrach, gdyż wtedy może niewłaściwie naciągać skórę, doprowadzając do licznych podrażnień. Naklej więc ją tam, gdzie sama poczujesz, że będzie Ci najwygodniej i mając na względzie, iż taśma jest zwykle rozciągliwa, wodoodporna, a także przeznaczona do jednorazowego użytku, nie irytuj się, jeśli na samym początku klejenie nie będzie Ci się udawało. Co prawda taśma odpowiednio się rozciąga i da się bez problemu odkleić, to nie ma sensu przeklejać jej kilkukrotnie z miejsca na miejsce.

Należy także nadmienić, że taśma gwarantująca efekt liftingu nie podtrzymuje piersi w ten sam sposób, w jaki mamy do czynienia przy użyciu biustonosza. Dlaczego? Otóż nakładając stanik, nie mamy możliwości dowolnie dopasować położenia tylko jednej piersi tak, aby perfekcyjnie układała się i dopasowała do bluzki tylko na jednym ramieniu. Wybierając taśmę do modelowania biustu, zyskujesz pewność, że z powodzeniem sięgniesz zarówno po bluzkę o nietypowym kroju, ale także po wymarzone sukienki z odkrytymi plecami.

Kilka wskazówek, jak przykleić kawałek taśmy do modelowania biustu

Kiedy już zabezpieczysz swoje sutki specjalną nakładką, wówczas pierwszą taśmę poprowadź od samego dołu piersi, poprzez sutek aż ku górze klatki piersiowej. Jest to podstawowy sposób klejenia taśm i zakładania ich pod ubrania, który zapewnia najwyższy komfort w noszeniu. Nylon, z którego często wykonane są różne rodzaje taśm przeznaczonych zarówno do mniejszego, jak i większego biustu, znakomicie rozciąga się, jednakże należy pamiętać, żeby używać go prawidłowo i nie napinać tejpów zbyt mocno zwłaszcza na newralgicznych miejscach, np. brodawkach. Taśma unosząca biust, oparta o działanie kleju na skórze zwykle stabilnie utrzymuje się nie więcej niż kilka godzin, toteż zaleca się, by nosić ją tylko w trakcie trwania okazji, do których jej potrzebujemy. Ponadto taśma jest zwykle wodoodporna, a działanie kleju stosunkowo mocne, więc bez względu na to, czy wytrzymała z nami cały dzień, czy już swobodnie się odkleja, nie należy ryzykować, że w trakcie jej usunięcia zrobimy sobie krzywdę. Sposobów oklejania piersi jest wiele, ale recepta, jaka sprawdzi się na to, aby taśmę oraz zespalający ją z ciałem klej usunąć jednorazowo i bezboleśnie, jest tylko jedna.

Usuwamy taśmę do oklejania biustu

Żeby klej mógł z łatwością odpuścić, niezależnie od tego, czy taśma spowija biust, czy została zaczepiona również za plecy, najpierw należy zapewnić swojej skórze dobre natłuszczenie na przykład oliwką bądź olejkiem. Dobrze byłoby, oczywiście jeśli mamy ku temu sposobność, aby poczekać, by taśma, wykonana z bawełny z domieszką nylonu, przesiąkła wspomnianymi specyfikami. Natenczas pod gorącym prysznicem każdy kawałek taśmy, niezależnie o jakim rozmiarze biustu mowa i bez względu na to, jak mocny klej zastosowano do produkcji taśmy, zejdą one z ciała bez żadnych problemów i nawet jeśli potrzebujesz na kolejny dzień pozostawić odkryte plecy, gdyż wymaga od Ciebie tego sytuacja – możesz być pewna, że i ten krok nie będzie utrudniony. A czy Twoja rolka z taśmami do biustu leży już przygotowana u Ciebie w szafce bądź na biurku? Celuj w jakość!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium