MissiSleepy.pl

Szybkie Zwroty InPost

 
Opcje przeglądania

Akcesoria

Akcesoria

Ubieranie się, czyli zestawianie ze sobą poszczególnych elementów odzieży, dobór ich pod względem koloru lub stylu to twórcze zajęcia, które mogą dać wiele satysfakcji. Kompletowanie pojedynczych części garderoby, które razem finalnie tworzą spójną i wyrazistą kreację, polega nie tylko na zakładaniu na siebie jedynie najbardziej wybijających się ubrań przykrywających tułów lub nogi, czyli spodni, bluzek, koszul, ale także na dołączaniu do nich detali, którymi są odzieżowe akcesoria. Mogą być to być drobnostki, o których czasem nie pomyślimy w kategorii – brzydkie lub ładne. Czasem są to rzeczy, które mają spełniać określoną funkcję, jak np. torba. Głównie służy do chowania w niej poszczególnych przedmiotów, lecz przecież jej wygląd, kolor, wielkość i kształt może doskonale komponować się z resztą naszej odzieży.

Bardzo często dobór akcesoriów pod względem estetycznym jest najprzyjemniejszy właśnie dlatego, że jest on wykańczaniem z grubsza ułożonej już stylizacji. Najczęściej bowiem to akcesoria mają pasować do bluzki, spodni, kurtki, butów, a nie odwrotnie. Nie należy jednak ich przez to lekceważyć. Mimo że często nie chce nam się misternie planować takich szczegółów, gdyż przykładowa torba ma po prostu pomóc nam dźwigać nasze przedmioty, to zgodność stylistyczno-kolorystyczna akcesoriów z pozostałymi elementami odzieży daje bardzo pozytywny efekt.

Zatem akcesoria łączą swoją funkcjonalność z efektem wizualnym. Przecież jak wiemy – jedno nie wyklucza drugiego, a w swym harmonijnym połączeniu mogą posłużyć nam przez lata.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium