MissiSleepy.pl

Kapcie damskie

Szybkie Zwroty InPost

 

Kapcie damskie

Kapcie damskie

Będąc w domowym zaciszu, pośród najbliższych, odpoczywając i ciesząc się spokojem, cenimy sobie przede wszystkim wygodę. Chcemy odetchnąć od wszelkich sytuacji formalnych, od pracy, od chwil, w których uwaga jest skupiona szczególnie na nas. Dom jest miejscem spokoju i regeneracji. Przebywając w nim, zakładamy często ubrania luźne, wygodne i przede wszystkim mniej reprezentacyjne. Pierwszym przychodzącym na myśl symbolem domowego odpoczynku są domowe kapcie. Zakładane są przecież jedynie w domu. Dzięki nim stopa zyskuje większą przewiewność niż gdyby znajdowała się w bucie. Kapcie są synonimem czasu spędzonego w domu. Zestawiane z luźnymi dresami i podomkami są oznaką tego, że znajdujemy się w przestrzeni dla nas zarówno bezpiecznej, jak i niezobowiązującej.

Jeśli mowa o kapciach damskich są one wyjątkowo różnorodne pod względem kolorystyki, materiałów, z jakich są wykonane oraz swojego fasonu. Mogą to być materiałowe klapki, które są najchętniej wybierane przez kobiety. Wełniane lub wykonane z tworzyw sztucznych, a także zakrywające palce są doskonałym wyborem na obuwie używane po domu. Charakteryzują się dobrym ogrzewaniem stopy, lecz jednocześnie są przewiewne. Rzecz jasna nadają się wyłącznie do chodzenia po domu lub na plaży.

Można też wyróżnić tzw. bambosze. Kobiety wybierają je podczas mroźnych zimowych wieczorów, podczas których chcą, by było im wystarczająco ciepło. Najczęściej ich wewnętrzną część pokrywa wełna owcza, która doskonale otula stopę i zapewnia jej dużą wygodę. Są one miękkie i chodzenie w nich jest przyjemne.

W kontekście kobiecych kapci nie można także zapomnieć o baletkach. Jest to rodzaj damskich kapci, które swych fasonem przypominają tzw. baleriny. Z tym że pokryte są zupełnie innym materiałem. Baletki podobnie jak bambosze, są miłe i wygodne. Bardzo często znajduje się na nich zdobna kokardka. Ponadto, łatwo się je wkłada, przy czym mieści się w nich cała stopa. Zapewniają ciepło i ze względu na swoją miękkość – dużą wygodę podczas chodzenia. Można je założyć nawet wtedy, gdy mamy na sobie elegancką suknię i gdy akurat znajdujemy się w domu.

Kapcie damskie od MissiSleepy

Kapcie damskie z oferty MissiSleepy zapewniają duży komfort dla znajdującej się w nich stopy. Jednocześnie dobrze się w nich wygląda także wtedy, gdy trzeba w swym domu podjąć gości i zestawić kapcie z ubiorem nieco bardziej eleganckim niż ten domowy. Chodząc w kapciach od MissiSleepy, kobiety będą czuły się swobodnie i zarazem ładnie. Co ważne, znajdująca się w nich stopa nie jest skazana na nadmierne pocenie się ze względu na przewiewność tworzyw, z których zostały one wykonane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium