MissiSleepy.pl

Biustonosze minimizer

Szybkie Zwroty InPost

 

Biustonosze minimizer

Zarówno za małe, jak i za duże piersi mogą powodować dyskomfort. Choć mogłoby się wydawać, że wszystkie kobiety marzą o tym, żeby być hojnie obdarzone obfitym biustem, w rzeczywistości dla wielu pań zbyt duże piersi są sporym utrudnieniem w życiu codziennym. Powodów jest wiele, od kompleksów po schorzenia kręgosłupa. Dla kobiet borykających się z problemem zbyt okazałego biustu powstały biustonosze minimizer. Są to specjalne staniki pozwalające okiełznać duże piersi i zapewniające komfort podczas codziennego użytkowania.

Biustonosz minimizer - dla kogo będzie odpowiedni?

Minimizer to nazwa zapożyczona z języka angielskiego (z ang. minimize - zmniejszać). Biustonosze minimizer to rodzaj biustonoszy stworzony specjalnie dla kobiet, które chcą "pomniejszyć" swój biust. Jego zadaniem jest optyczne skompresowanie piersi, dzięki czemu wydają się mniejsze i ujarzmione. Stanik typu minimizer będzie idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które z przyczyn estetycznych lub zdrowotnych pragną pomniejszyć swój biust. Choć istnieje powszechne pojęcie o samych superlatywach dużych piersi, w rzeczywistości życie ze sporym biustem nie jest takie kolorowe, jak mogłoby się wydawać. Kobiety hojnie obdarzone przez naturę często borykają się z bólami kręgosłupa oraz mają problemy z dopasowaniem ubrań do swojej sylwetki. Dodatkowo ciężar i wielkość ich piersi często przeszkadza w codziennych czynnościach.

Czy to oznacza, że biustonosz minimizer będzie dobrym rozwiązaniem dla wszystkich pań posiadających problem z dużym biustem? Niekoniecznie, staniki typu minimizer idealnie współpracują z piersiami, które są głównie zbudowane z tkanki tłuszczowej, dzięki czemu łatwo je ułożyć w miseczce i odpowiednio spłaszczyć. Natomiast biustonosz tego typu nie będzie spełniał swojej funkcji przy piersiach gruczołowych, które są zdecydowanie twardsze i mniej plastyczne.

Poznaj działanie stanika minimizer!

Minimizer jest biustonoszem wykonanym z cienkich, aczkolwiek bardzo elastycznych materiałów. Skonstruowany tak, aby prawidłowo zebrać pierś i równomiernie rozłożyć tkankę piersiową w miseczce, odpowiednio unieść i podkreślić biust. Dzięki dobremu rozmieszczeniu piersi w miseczkach biustonosz jest w stanie zredukować ich obwód nawet o dwa rozmiary, co jest naprawdę imponujące.

Istotną kwestią w konstrukcji staników minimizer jest bardzo przemyślane rozplanowanie umiejscowienia wszelkich wzmocnień w postaci fiszbin oraz wbudowanie ich w całość. Zapobiega to wszelkiemu uciskaniu i odznaczaniu się biustonosza pod ubraniem. Dodatkowo grube ramiączka z regulacją zapewniają odpowiednio rozłożony ciężar i podtrzymanie piersi, odciążając kręgosłup.

Dzięki biustonoszowi minimizer kobiety z kompleksem zbyt dużego biustu poczują ukojenie nie tylko fizyczne, ale też psychiczne. Z jego pomocą sylwetka stanie się bardziej proporcjonalna, co umożliwi dopasowanie ubrań, które wcześniej były poza zasięgiem ręki i nie leżały odpowiednio. Jest to duże ułatwienie w codziennym życiu oraz klucz do samoakceptacji.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium